Společnost

Značka CARBOLITE GERO je synonymem vysoké kvality, lídrem technologie tepelného zpracování v designu a výrobě laboratorních a průmyslových pecí v rozsahu teplot od 30 °C do 3000 °C a světovým prodejcem do více než 100 zemí.

Dne 1. ledna 2016 se spojili společnosti Carbolite (UK) a Carbolite Gero (Germany), aby vznikla jedna společnost s názvem CARBOLITE GERO. Kombinací řady produktů posílila společnost pozici na lokálním i globálním trhu. V minulosti obě společnosti získaly silnou a zavedenou pověst díky odborným znalostem v oblasti tepelné techniky.

CARBOLITE GERO má dvě výrobní a prodejní místa. Jedním z nich je Derbyshire, Velká Británie, kde je od roku 1938 umístěn výrobní závod společnosti Carbolite na výrobu laboratorních a průmyslových pecí až do 1800 °C; druhým místem je Neuhausen v jižním Německu, kde jsou od roku 1982 vyráběny pece až do 3000 °C s velkou škálou řešení pro vakua a jiné modifikované atmosféry.

Kromě širokého spektra standardních výrobků je CARBOLITE GERO expertem ve vývoji zařízení na zakázku pro složité procesy tepelného zpracování. Díky řešení individuálních aplikačních požadavků zaujala společnost CARBOLITE GERO důležitou pozici v letectví, strojírenství, vědě o materiálech, zdravotnictví, biologii a zkušebních laboratořích, abychom jmenovali alespoň některé. 

Nejen, že CARBOLITE GERO dodává produkty vyhovující normám pícek a pecí (např. Nadcap - procesy tepelného zpracování (AMS2750E)), ale také zcela dohledatelné certifikace řídících, měřících, záznamových zařízení a zařízení pro sběr dat, vydané nezávislou akreditovanou laboratoří UKAS.
Pro zobrazení a stáhnutí certifikátů & prohlášení naší společnosti, prosím, klikněte zde.

Plán lokace (2)

Newsletter Registration

Exclusive information about events, applications and product innovations!

Sign Up